WASZE ZDJĘCIA
^(kliknij w ikonę)^

MOJE REALIZACJE - WASZE HISTORIE

WASZE FILMY
^(kliknij w ikonę)^

Jestestem profesjonalnym fotografem specjalizującym się m.in. w imprezach okolicznościowych. Moje portfolio fotograficzne to zbiór najpiękniejszych i najważniejszych chwil z ceremonii ślubnych, osiemnastek, studniówek czy różnorakich sesji plenerowych.

Klikając w miniaturkę, będą Państwo mogli obejrzeć moje prace i przekonać się o ich jakości. Zdjęcia, które przedstawiam, to nie tylko piękne kadry, ale również emocje, które uchwyciłem w danym momencie. Moje portfolio fotograficzne to również znakomita okazja, aby zobaczyć różnorodność moich prac i poznać mój styl fotografowania. 

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z portfolio i skorzystania z moich usług. Jestem pewny, że moje zdjęcia spełnią Państwa oczekiwania i pozwolą na długie i przyjemne wspomnienie tych ważnych chwil.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio filmowym, w którym znajdziecie Państwo filmy z imprez okolicznościowych takich jak Wesela, osiemnastki, studniówki czy sesje plenerowe. Klikając w miniaturkę, będziecie Państwo mogli obejrzeć moje prace i przekonać się o ich jakości. Filmy, które prezentuję, to nie tylko piękne kadry, ale również emocje, które uchwyciłem w danym momencie.

Moje portfolio filmowe to również znakomita okazja, aby zobaczyć różnorodność moich prac i poznać mój styl filmowania. Filmy z wesela, osiemnastki, studniówki czy sesji plenerowej to nie tylko piękne kadry, ale również emocje, które uchwyciłem w danym momencie.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z moim portfolio i skorzystania z moich usług. Jestem przekonany, że mój film spełni Państwa oczekiwania i pozwoli na długie i przyjemne wspomnienie tych ważnych chwil.

logotyp - Kamil Skubiszewski - Fotografia i Film
Skubi Project Photo&Video
instagram - Kamil Skubiszewski - Fotografia i Film
facebook - Kamil Skubiszewski - Fotografia i Film