Skubi Project Photo&Video
instagram - Kamil Skubiszewski - Fotografia i Film
facebook - Kamil Skubiszewski - Fotografia i Film
logotyp - Kamil Skubiszewski - Fotografia i Film
17 stycznia 2023

18 SANDRY | Willa Marywil

18 urodziny Sandry to wyjątkowe wydarzenie, które zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników i nas. Impreza odbyła się w pięknej sali, która została starannie przygotowana na tę okazję. Goście przybyli w najlepszych strojach, by uczcić tę wyjątkową rocznicę.

Na początek, Sandra została przywitana przez rodzinę i przyjaciół, którzy przynieśli kolorowe balony i życzenia. Następnie, wszyscy zasiedli do stołów, które zostały przygotowane specjalnie na tą okazję. Stoły były przykryte białymi obrusami i udekorowane kwiatami, tworząc piękny motyw przewodni.

W trakcie wieczoru, goście mogli skosztować różnorodnych potraw, które zostały przygotowane przez profesjonalnych kucharzy. Menu składało się z kilku dań, w tym zupy, dania głównego oraz deserów. Wszystko było pyszne i świeże.

Po kolacji, rozpoczęła się zabawa. DJ Gatsby grał największe hity, które sprawiły, że goście byli pełni energii i chęci do tańca. Na parkiecie panowała wspaniała atmosfera, a wszyscy bawili się do białego rana.

Jednym z najważniejszych momentów było przecinanie tortu urodzinowego, który został specjalnie przygotowany na tę okazję. Sandra z radością przecięła tort i podzieliła go z gośćmi.

W trakcie całej imprezy, zarejestrowaliśmy film, który uwiecznił niezapomniane chwile tego wyjątkowego wieczoru. Widzimy uśmiechnięte twarze Sandry i jej przyjaciół, radość rodziny oraz zabawę wszystkich gości. Widać też piękne dekoracje i aranżacje sali, które tworzyły niepowtarzalny klimat. Wszystko to sprawiło, że ta impreza na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Sandra została również obdarowana prezentami przez rodzinę i przyjaciół. Były to różnorodne prezenty, od biżuterii po elektronikę. Sandra była zachwycona każdym z nich i serdecznie dziękowała za każdy z nich.

Cały wieczór był pełen radości i uśmiechu. Goście bawili się wspaniale, a Sandra była szczęśliwa, że mogła spędzić ten czas z tak wyjątkowymi osobami. 18 urodziny Sandry to niezapomniane wspomnienia, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.