Skubi Project Photo&Video
instagram - Kamil Skubiszewski - Fotografia i Film
facebook - Kamil Skubiszewski - Fotografia i Film
logotyp - Kamil Skubiszewski - Fotografia i Film
05 sierpnia 2023

Ślub Ani i Damiana | Amaro de Sa | 05.08.2023

Ślub Ani i Damiana to jedno z tych niezapomnianych wydarzeń, które na długo pozostanie w sercach nowożeńców oraz ich gości. Dnia 23 lipca 2022 roku ceremonia pełna radości i wzruszeń odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Częstochowie, gdzie Ania i Damian przysięgli sobie miłość i wierność, zamieniając swoje przyrzeczenia w rzeczywistość. Była to chwila pełna emocji, podczas której wszyscy obecni mogli poczuć siłę ich uczucia.

Po ceremonii wszyscy przenieśli się na salę weselną Amaro de Sa, gdzie miało miejsce przyjęcie. Sala zachwycała elegancją i staranną aranżacją, tworząc wyjątkową atmosferę do świętowania. Goście mogli cieszyć się wyśmienitym jedzeniem, toastami i muzyką, która tętniła radością aż do późnych godzin nocnych.

Rozrywka na weselu Ani i Damiana była na najwyższym poziomie dzięki pełnemu pakietowi usług. Oprócz filmu i zdjęć, na gości czekała także fotobudka, która stała się miejscem licznych uśmiechów i radosnych wspomnień. Każdy, kto stanął przed obiektywem, opuszczał fotobudkę z uśmiechem na twarzy i wyjątkową pamiątką.

Pierwszy taniec nowożeńców, mimo braku przygotowanej choreografii, był pięknym wyrazem ich miłości. Naturalność i szczerość chwili sprawiły, że wszyscy obecni byli pod wrażeniem ich emocji. Ten moment na parkiecie wyrażał ich wzajemne uczucia i zapowiadał wspólną podróż przez życie.

Nie zabrakło także wzruszających podziękowań dla rodziców oraz świadków za wsparcie i pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia. Pełne ciepła chwile sprawiły, że wszyscy poczuli, jak ważne jest to wydarzenie dla nowożeńców i ich bliskich.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wyjątkowego dnia, który oddaje radość, miłość i wzruszenia towarzyszące każdej chwili na ślubie i weselu Ani i Damiana.