Skubi Project Photo&Video
instagram - Kamil Skubiszewski - Fotografia i Film
facebook - Kamil Skubiszewski - Fotografia i Film
logotyp - Kamil Skubiszewski - Fotografia i Film
23 lipca 2022

Ślub Oli i Kamila | Częstochowa

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdej pary. Dla Oli i Kamila dzień 23 lipca 2022 roku był jedną z tych magicznych chwil, które pozostają w pamięci na zawsze. Pełen miłości i radości, ten wyjątkowy dzień obfitował w piękne momenty, które zapamiętają zarówno nowożeńcy, jak i wszyscy obecni goście.

Ceremonia odbyła się w kościele położonym na uboczu, w otoczeniu pięknego lasu, co nadawało wydarzeniu intymny i urokliwy charakter. Ola i Kamil złożyli swoje przysięgi, obiecując sobie wzajemną miłość, wierność i oddanie. Obecność rodziny, przyjaciół i najbliższych sprawiła, że było to wzruszające przeżycie dla wszystkich zebranych.

Po ślubie wszyscy przenieśli się na salę weselną Złote Piaski w Łobodnie. Pięknie udekorowana sala stworzyła atmosferę pełną ciepła i elegancji. Goście cieszyli się doskonale zorganizowanym przyjęciem, wypełnionym smakowitymi potrawami, toastami i wspaniałą muzyką. Oczy wszystkich przyciągnął imponujący złoty Ford Mustang, którym Ola i Kamil przyjechali na wesele, dodając temu dniu wyjątkowego stylu.

Pierwszy taniec nowożeńców był pięknym wyrazem ich miłości. Wszyscy obecni byli pod wrażeniem choreografii i zgrania pary. Taniec na parkiecie wyrażał ich wzajemne uczucia i zapowiadał wspólną podróż przez życie.

Goście bawili się do późnych godzin nocnych przy różnorodnej muzyce, która trafiła w gusta wszystkich pokoleń. DJ zadbał o świetną atmosferę, a dodatkowe atrakcje, takie jak fotobudka i kącik słodkości, zapewniły mnóstwo radości.

Para młoda nie zapomniała również podziękować rodzicom i świadkom za ich wsparcie i pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia. Były to pełne ciepła i wdzięczności chwile.

Wesele Oli i Kamila było pięknym wydarzeniem, które pozostanie w sercach wszystkich obecnych. Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego dnia, który w pełni oddaje atmosferę tego magicznego momentu – przepełnionego radością, wzruszeniami i miłością.